ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0342 76 63 04

Контакт-центр0342 76 63 04

09.04.2021 / 14:50

Газ за фіксованою ціною на весь рік: розбираємося в тонкощах річного контракту

Відкритий ринок газу працює в Україні з серпня минулого року. За цей час 600 тисяч споживачів вже випробували переваги ринкових відносин – обрали й змінили постачальника блакитного палива.

Що потрібно знати про річний контракт на газ?

Що потрібно знати про річний контракт на газ?
ФОТО: ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"

З наближенням опалювального сезону ринкова вартість газу почала стрімко зростати як в Європі, так і в Україні. Споживачі газу виявилися не готовими до нових цін на блакитне паливо, тому уряд втрутитися в ситуацію і відрегулював ціну на газ в опалювальний період.

Щоб уникнути наступної зими раптового зростання ціни та застрахувати своїх клієнтів, постачальники газу, які працюють під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонують укласти річний контракт і зафіксувати ціну на газ на рік наперед.

Коли вводиться річний контракт?

31 березня припинило дію урядове обмеження вартості блакитного палива для населення. Попри це, більшість постачальників опублікували квітневу ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр, хоча у деяких компаній його ціна перевищила 8 грн.

Опалювальний сезон 2020/21 наближається до закінчення, але гуртова ціна закупівлі природного газу не знижується. Ситуація на європейських біржах залишається нестабільною. Аналітики прогнозують, що очікуване літнє зниження вартості блакитного палива може взагалі не відбутися.

Тому постачальники, які працюють під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», з 1 травня вводять для споживачів особливий продукт – річний контракт на газ з фіксованою ціною. Річний контракт – це страховка для споживачів від цінових коливань і гарантія стабільної ціни газу протягом року.

Переваги річного контракту

Вартість кубометру газу у річному контракті буде зафіксована на рік. Це захистить споживача від значних стрибків ціни газу, особливо під час наступного опалювального періоду.

Річний контракт дозволить українцям краще планувати свої витрати на комунальні послуги. Їм не потрібно буде щомісяця відстежувати ціни на газ, а суми в платіжках стануть максимально зрозумілими та прогнозованими.

Споживачам не потрібно буде витрачати час на укладання нових договорів і збір необхідних для цього документів, оскільки перехід на базовий річний тариф буде здійснюватися автоматично. При цьому споживачі зберігають за собою право перейти на будь-який інший газовий тариф від будь-якого постачальника. Це сприятиме розвитку здорової конкуренції між постачальниками, зниженню цін, поліпшенню сервісу.

Оплачувати ресурс наперед – необов'язково. Умови оплати в рамках річного контракту для споживачів залишаться незмінними – платити за газ необхідно до 25 числа наступного місяця. Ціна газу в річному контракті від «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» стане відома 25 квітня – за п’ять днів до початку періоду постачання.

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ» – надійний та зручний постачальник 

Газопостачальні компанії, які працюють під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», активно готуються до введення річного контракту, який стане гарантією фіксованої ціни та безперебійного постачання ресурсу впродовж 12 місяців. Окрім того, вони планують запустити ще кілька нових газових тарифів. Зокрема, до наступного опалювального сезону клієнтам знову запропонують взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність» і створити власний запас газу на опалювальний сезон. У 2020 році учасники акції могли придбати газ за ціною 4,5-5,5 грн за кубометр і зимові стрибки ціни були їм абсолютно не страшні.

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ» має найбільшу в Україні мережу відділень з обслуговування клієнтів. Також усі клієнти «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» можуть вирішувати питання, пов’язані з газопостачанням, не виходячи з дому. Для того, щоб дізнаватись про стан рахунку, швидко передавати показники лічильника та легко сплачувати за газ, вони використовують зручні онлайн сервіси:
• Особистий кабінет на сайті 104ua;
• Чат-бот 7104ua у Viber;
• Чат-бот 7104ua у Telegram;
• Мобільний додаток 104 Mobile для Android або 104 Mobile Light для iOS.

Як укласти договір з новим постачальником?

Стати клієнтом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» дуже просто. Для підключення залиште заявку на сайті gaszbut.com.ua, заповнивши форму зворотного зв'язку. Вам зателефонує менеджер і надасть усю необхідну інформацію. Ласкаво просимо до сім’ї «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»!

Стати клієнтом Змінити тариф