ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0342 76 63 04

Контакт-центр0342 76 63 04

31.03.2021 / 11:58

Важлива інформація для учасників акції "Твоя енергонезалежність" від ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"

31 березня останній день дії спеціального тарифу "Твоя енергонезалежність" від ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут". Для підбиття підсумків акції і здійснення остаточного розрахунку з її учасниками важливо, щоб всі хто брав участь у акції до 5 квітня передали показники лічильників станом на 01.04.2020 р.

До уваги учасників акції "Твоя енергонезалежність"

До уваги учасників акції "Твоя енергонезалежність"
ФОТО: ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"

Для чого це потрібно?

  • Якщо ви використали стільки ж газу, скільки придбали – вітаємо, ви ідеально плануєте! Ні вам, ні нам не потрібно робити додаткових розрахунків.
  • Якщо ви використали придбаний газ раніше, ніж закінчився строк дії тарифу, то за використаний понад цей обсяг газ потрібно сплатити за поточною ціною, що діяла на момент використання енергоресурсу.
  • Якщо ви не використали весь обсяг придбаного газу, то ми повернемо вам залишок коштів, або зарахуємо як оплату за наступний період. Ви самі обираєте зручний для вас варіант.

 Після підбиття підсумків ми повідомимо скільки коштів вдалося заощадити учасникам акції завдяки тарифу "Твоя енергонезалежність".

Хочемо зазначити, що в 2020 році близько двох тисяч клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" скористалися пропозицією забезпечити себе газом на опалювальний сезон 2020-2021 за акційними цінами. Загалом обсяг викупленого газу склав 2,16 млн куб. м вартістю в 10,68 млн грн. Станом на 30 березня попередньо учасниками акції було використано 1,86 млн куб. м газу на суму в 9,18 млн грн.

 Бути нашим клієнтом – вигідно та зручно. Дякуємо, що обираєте нас!

 ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного