ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0342 76 63 04

Контакт-центр0342 76 63 04

05.09.2019 / 15:20

Як заплатити за газ

Тут ви знайдете всю необхідну інформацію, де можна сплатити за спожитий газ.

Особистий кабінет

Особистий кабінет
ФОТО: 104.ua

Для того, щоб заплатити за газ тепер не потрібно стояти в черзі до каси, витрачати дорогоцінний час та псувати нерви. Сьогодні кожен споживач газу має можливість провести оплату за допомогою платіжних онлайн-систем. Заплатити за послуги газопостачання в режимі онлайн можна за допомогою різних сервісів газової компанії.

  • Через «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Для того, щоб сплатити за послуги газопостачання споживачеві потрібно перейти у розділ «Заплатити онлайн» в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Ввести суму до сплати та обрати зручну платіжну систему, в особистому кабінеті їх представ лено чотири: Portmone.com, iPay, Easypay, Masterpass. Після цього у спеціальному полі заповнити потрібну інформацію про платіжну карту, з якої буде здійснена оплата. Якщо дані карти збігаються, сервіс повідомить номер платежу (радимо його занотувати) й запропонує отримати квитанцію (її можна отримати тільки від платіжного сервісу). Звертаємо увагу, кожен із платіжних сервісів нараховує комісію (залежно від суми оплати й платіжної картки, не менше, ніж 3 грн).
  • Через мобільний додаток 104Mobile. Необхідно перейти у розділ «Онлайн оплата». Ввести суму до сплати та обрати зручну платіжну систему, в мобільному додатку є можливість провести оплату через два сервіси: Portmone.com та iPay. Після цього заповнити потрібну інформацію про платіжну карту, з якої буде здійснена оплата. Якщо дані карти збігаються, сервіс повідомить номер платежу (радимо його занотувати) й запропонує отримати квитанцію (її можна отримати тільки від платіжного сервісу). Звертаємо увагу, кожен з платіжних сервісів нараховує комісію (залежно від суми оплати й платіжної картки, не менше, ніж 3 грн).
  • Через IVR. Сплатити за послуги газопостачання можна також з допомогою звичайного телефона. Для цього потрібно зателефонувати за номером Контакт-центру вашої газової компанії. Потім перевести телефон у тоновий режим й за допомогою голосових підказок обрати функцію «Оплати за газ» (натиснутина телефоні клавішу 4), після цього ввести з допомогою клавіш телефону номер особового рахунку, суму, яку бажаєте сплатити та дані про карту, з якої буде виконана оплата (номер, строк її дії, cvv код). Звертаємо увагу, що платіжний сервіс нараховує комісію (залежно від суми оплати і платіжної картки).
  • За допомогою чат-боту 7104ua у месенджері  Viber. Для оплати за газ обираємо пункт Платежі  та натискаємо Оплатити. Вводимо суму для оплати в форматі XXXX.XX  та підтверджуємо її. Якщо ввели правильно, натискаємо кнопку Так. Після чого обираємо платіжну систему  iPay чи MasterPass.  Щоб здійснити оплату, потрібно підтвердити свій номер мобільного.  Якщо це перша оплата через MasterPass -буде надіслано посилання. Перейшовши по цьому посиланню, можна буде додати карту з якої буде проводитися списання коштів та ввести її дані. Від Masterpass на телефон буде надіслано СМС-код підтвердження.  Увага!  Для перевірки валідності карти при першій реєстрації система зніме 1 грн (після реєстрації поверне) з Вашого рахунку. Після того, як карту додано, вона стане доступна для оплати в Viber-бот. Обравши дану карту і підтвердивши оплату отримаєте повідомлення з результатом операції. У випадку успішної операції оплати, в історії оплат (меню "Оплати") буде установлена примітка з текстом "в опрацюванні".
Стати клієнтом Змінити тариф